FASHION POLICE 911
FASHION POLICE 911
FASHION POLICE 911
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

Share | 
 

 Najboljša prijateljica tekmuje z mano

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
|essex

|essex

• • • • • • • • • • • • • • • •
Female █ PRIDNOST : 3
█ MONEY : 7
█ PRIDRUŽENA : 13/05/2012
• • • • • • • • • • • • • • • •

1.stopnja

Najboljša prijateljica tekmuje z mano Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najboljša prijateljica tekmuje z mano   Najboljša prijateljica tekmuje z mano EmptyNed Maj 13, 2012 10:13 pm

Najboljša prijateljica tekmuje z mano
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



    Draga tetka,

    Spet jst. Sm hvala bogu da mam tebe tuki ker si ziher najbolša! Torej, mam še eno težavo..Imam najbolšo prjatlco ki je hkrati moja sošolka. Je najpametnejša v razredu, popularna, lepa, suha in tko nprej..in pol sm tuki jst: nism kej pametna (pravdobra pa to..), razumem se z vsemi(razn z eno punco k smo vsi prot njej ampak to zdej ni važn), sm pa tut hočš-nočš-najbolša športnica od punc v razredu. in ko sm tok popularna tut zarad tega uspeha v športu, se vsi menjo o športu in tem z mano, je beseda skor sam o men, ta frendica tekmuje z mano..hoče bit ona na vrhi, važn ji je da je pred mano, da je bolša od mene, da je lepša..MENE TO NE GANE. ampak hoče da govorim frendom kok je ona dobra športnica, kok to, kok ono, in use dobre reči. in ona je TOK inteligentna, ne znam opisat tega, k jasnovidec....NE VEM. ve kaj boš naredu, kako boš odreagiru, in si že v naprej naštima kaj bo kirm rekla, in vse. ubistvu je hinavska no, pozna me kako bom reagirala, da mam mejhne živce, kok se hitr ****, pa prou vrta u mene in dobi to kar hoče. Ampak...mene bol mot sam ta tekmovalnost, da hoče bit zmer pred mano, bolša od mene itd.

    vem da sm napisala čudn tak da bol ne bi moglo bit, ampak vseen... kaj nej nardim? Že za vnaprej hvala za pomoč.

    Lep pozdrav, Eva.
Nazaj na vrh Go down
 

Najboljša prijateljica tekmuje z mano

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
FASHION POLICE 911 :: ∞ AKTUALNO :: TETA KOFETARCA|coffee aunty-