FASHION POLICE 911
FASHION POLICE 911
FASHION POLICE 911
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

Share | 
 

 Kako naj se sprijaznim s tem, da sem majhna?

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
|essex

|essex

• • • • • • • • • • • • • • • •
Female █ PRIDNOST : 3
█ MONEY : 7
█ PRIDRUŽENA : 13/05/2012
• • • • • • • • • • • • • • • •

1.stopnja

Kako naj se sprijaznim s tem, da sem majhna? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kako naj se sprijaznim s tem, da sem majhna?   Kako naj se sprijaznim s tem, da sem majhna? EmptyNed Maj 13, 2012 10:09 pm

Kako naj se sprijaznim s tem, da sem majhna?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



    Draga tetka,

    Stara sem 13 let in sm res ful mejhna (to ni fer) ja velika sm 150 cm to res ni pošten. Ja in pol so u naši šoli itak usi tok zabiti da me izzivajo in mi res ni niti mal prijetn. Kaj bo pol šele u srednji šoli.. tm usi veliki jst pa... Kai nej nardim. Vem da mi ne moreš lih pomagat sam povej prosim kak nej se s tem soočm.

    Lep pozdrav, Eva.
Nazaj na vrh Go down
teta kofetarca

teta kofetarca

• • • • • • • • • • • • • • • •
Female █ PRIDNOST : 3
█ MONEY : 7
█ PRIDRUŽENA : 13/05/2012
• • • • • • • • • • • • • • • •

1.stopnja

Kako naj se sprijaznim s tem, da sem majhna? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako naj se sprijaznim s tem, da sem majhna?   Kako naj se sprijaznim s tem, da sem majhna? EmptyPon Maj 14, 2012 2:50 am

    Samo da poiščem očala, si jih nadenem na obraz ter popijem požirek kave in lahko začnemo.
    Ja miška za tole se ti pa res ni treba sekirati. Moraš biti zadovoljna sama s sabo. To kaže tudi tvojo samozavest. Tudi teta kofetarca je zelo majhne rasti čeprov ima že kar nekaj let vendar se ne obremenjujem s tem. Ne skrbi in se ne obremenjuj z mnenji drugih. Ko jih boš uspela ignorirati verjemi da se boš počutila prav dobro! Sicer pa vedi da med tvojimi vrstniki nisi edina, saj je toliko majhnih najstnc in najstnikov, da prav nemoreš izstopati. Drugače pa vedi da je boljše biti majhen kot prevelik saj imajo ljudje srednje velikosti veliko prednosti. Že pri izbiri oblačil za številko 36 najdeš največ oblek, tako tudi pri čevljih ipd. Zato ti priporočam da spij požirek vode vdihni in si reči
    'majhni ljudje smo zakon'.
Nazaj na vrh Go down
 

Kako naj se sprijaznim s tem, da sem majhna?

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 

 Similar topics

-
» Kako bi ocenil naš forum ?
» Kako bi ocenil naš forum ?
» Kako bi ocenil idejo foruma?
» Kako priti do svojega doma!
» Kako priti do svojega doma?
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
FASHION POLICE 911 :: ∞ AKTUALNO :: TETA KOFETARCA|coffee aunty-