FASHION POLICE 911
FASHION POLICE 911
FASHION POLICE 911
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

Share | 
 

 - Navodila

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
teta kofetarca

teta kofetarca

• • • • • • • • • • • • • • • •
Female █ PRIDNOST : 3
█ MONEY : 7
█ PRIDRUŽENA : 13/05/2012
• • • • • • • • • • • • • • • •

1.stopnja

- Navodila Empty
ObjavljaNaslov sporočila: - Navodila   - Navodila EmptyNed Maj 13, 2012 9:33 pm

Navodil'ca.

kdo sem jaz?
le kdo sem jaz? no naj vam razložim, ker ob moji topli kavi, ki jo pravkar počasi srkam, sem dobila neko inspiracijo, da se predstavim.
pozdravljene vsi tukaj!
sem teta kofetarca, rada pijem kavo in iz tega izhaja moj ime. sem bolj debelušna gospa, ki rada kuha najboljše dobrote. mogoče vam kdaj kaj spečem! nasploh pa najraje pomagam. veste, ko sem bila vaše starosti sem imela enake težave kot jih ve imate. in si ne misliti, da jaz ne razumem nič! oho, jaz dobro vse razumem. pa poznam te fejstbuke in tweterje in vem kaj je to ljubezen in poznam prijateljstvo! in bodite ponosni name, ker sem se celo znajdla, da sem lahko to temo odprla. sem kar gajstna gospa, ne?

kako vse to poteka?
a še nisem povedala? ojoj, sem pa res pozabljiva!
vsakdor ima težave, takšne ali drugačne. ampak naj vam povem... četudi zgledajo nerešljive, jih teta reši. vi meni težave, jaz vam rešitve. saj je kar simple, a ni?

draga teta...
imaš probleme s težavami? evo, odpri temo in v naslovu teme čisto na kratko napiši, kar sestavlja tvojo težavo. lepo vas prosim ne dati naslov teme: "help" "ka na nardm?"
ampak tako: "probleme z ljubeznjijo" "pustil me je" "skregala sem se"
nekako tako, da bomo že iz naslova izvedli, kaj te tako grozno muči. notri v temi pa čimbolj natančno napiši kar te muči. le kako bom drugače lahko rešila zmedo?
vsekakor lahko tudi drugi v tej temi komentirate svoje izkušnje, poveste kaj bi naredile... več glav več ve!
prosim lepo, če je že na primer že odprta temo s problemom, ko si se s prijateljico skregala potem ne odpirat nove, ki ima približno enako vsebino, ker tudi meni je počasi dolgčas, ko pa moram zmeraj odgovarjati na ena in ista vsebinske enake težave.

za na konec pa...
lepo prosim, ne tečnariti kdaj bom odgovorila. jaz moram tudi kdaj v tržnico in kupiti zelenjavo in včasih moram frendici na kavo in včasih moram skuhati kosilo... in ne ostale zmeraj toliko časa za kompjuter. ampak ne skrbite, odgovorila vam bo ne glede na kaj!
svojo težavo lahko pošlješ tudi na tale zasebc in tam ti tudi odgovorim.

© teta kofetarca
Nazaj na vrh Go down
 

- Navodila

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
FASHION POLICE 911 :: ∞ AKTUALNO :: TETA KOFETARCA|coffee aunty-